Dla kogo jest ta oferta?

 

Możliwe że przeczytałeś dobrą książkę o zarządzaniu lub byłeś na szkoleniu z tego zakresu. Twój mózg wręcz paruje od zdobytej wiedzy i czujesz, że nadszedł czas sprawdzenia jej w praktyce.

Być może masz pomysł i zwyczajnie chcesz go przegadać z osobą z branży?

A może awansowałeś – masz zespół – i zastanawiasz się jak to teraz będzie?

Możliwe też, że jako kierownik projektu IT któryś raz podejmujesz się podobnego przedsięwzięcia i zaczynasz się zwyczajnie nudzić?

Niezależnie od pobudek wiesz, że masz potrzebę działania. Chcesz aktywnie zmieniać swoje otoczenie. Brakuje Ci jednak pomysłu – od czego właściwie zacząć? Gdzie skierować swoją energię i wysiłek, aby uzyskać porządane rezultaty?

 

Efekty coachingu

 

Praca kierownika projektów IT wymaga elastyczności z jednoczesnym utrzymaniem dyscypliny i skuteczności w działaniu. W tym samym czasie dobry menadżer jest empatyczny, umiejętnie słucha ludzi i potrafi z nimi rozmawiać. Trudno uzyskać taką mieszankę i dla wielu jest to nie lada wyzwanie.
Będąc świadomy tych trudności i znanego syndromu samotności kierownika wspomagam menadżerów IT w uzyskaniu ich własnej, satysfakcjonującej i skutecznej mieszanki kompetencji i umiejętności.
Moim konikiem są metodyki zwinne (agile) oraz praca z zespołami, które realizuja projekty innowacyjne.

 

Jak zacząć?

 

* Dzwonisz do mnie i umawiamy się na próbną sesję.
* Spotykamy się na próbnej sesji coachingowej.
* Działasz.
* Spotykamy się na sesji coachingowej (osobistej / skype)

Coach jest partnerem dla swojego klienta. Klient jest partnerem dla coacha.
Tak długo, jak obie strony widzą korzyści ze współpracy klient może ją kontynuować. Analogicznie, gdy sesje coachingowe nie przynoszą efektów przerywamy współpracę. Chodzi o efekt. O skuteczność. O odczuwanie satysfakcji. Jak długo można jeść danie, które nie jest smaczne? Jak długo jesteś gotowy zmierzać do celu kuśtykając, zamiast biec?
Wobec tego możemy spotkać się tylko raz. Równie dobrze nasza współpraca może trwać kilka miesięcy.
Spotkania odbywają się co 2 – 3 tygodnie i trwają 60 minut.