W branży IT pracuję od 8 lat, z czego 5 lat na stanowiskach menadżerskich. Brałem udział w projektach dla dużych przedsiębiorstw, gdzie zespół liczył kilkanaście osób, jak również w kilkuosobowych projektach webowych. Mam doświadczenie w pracy w firmach zatrudniających kilkadziesiąt pracowników oraz korporacji liczącej kilka tysięcy zatrudnionych. Zagadnieniami zarządzania, kultury organizacyjnej i człowieka w organizacjach zainteresowałem się na studiach i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Z pojęciem coachingu spotkałem się pierwszy raz w 2008 roku – natrafiłem na modny w branży IT termin „agile coaching”. Tak się stało, że w pierwszej kolejności skupiłem się części ‚agile’, czyli w tłumaczeniu na polski ‚zwinny’ – w odniesieniu do organizacyjnej elastyczności i szybkości adaptacji do zmieniających się warunków otoczenia.
Następnie, w 2010 roku, przyszedł czas na ‚coaching’. Od tego momentu uczestniczyłem w kilku szkoleniach z tego zakresu i rozpocząłem sesje coachingu indywidualnego.

Łącząc trzy dziedziny – zarządzania, informatyki i samego coachingu – wspomagam menadżerów, freenalcerów i zespoły z branży IT w pełniejszym wykorzystaniu swojego potencjału.

Prywatnie od wielu lat praktykuję hatha jogę i tańczę salsę. Uwielbiam niemal każdą formę aktywnego wypoczynku, w szczególności górskie wędrówki, jazdę na rowerze i bieganie.

 
Dla kogo jest ta oferta?
Oferuję coaching dla menedzerów IT - szefów zespołów lub kierowników projektów, a także całych zespołów projektowych. Więcej
Efekty coachingu
Efekty coachingu są różne w zależności od celu jaki stawia sobie klient. Przykładowo mogą być to zmiana nawyków, poprawienie lub zmiana relacji z zespołem i wewnątrz zespołu, zwiększenie motywacji do pracy. Więcej
Jak zacząć?
Nic prostszego. Skontaktuj się ze mną wysyłając email lub dzwoniąc. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci podjąć decyzję o współpracy. Więcej