Zwróć uwagę na to jak oddychasz – teraz, dokładnie w tej chwili, gdy to czytasz. Jaki jest Twój oddech? Miarowy i głęboki, czy szybki i płytki?

Zrób to. Zaobserwuj.

Zobacz, co się właśnie wydarzyło. Przeniosłeś swoją uwagę na oddech- proces, który wykonujesz mimowolnie i bez zastanowienia. Zauważyłeś, że, gdy to zrobiłeś Twój oddech uległ zmianie? Tylko poprzez samo skupienie uwagi na konkretnej czynności wywołałeś w niej zmianę.

Podobnie jest z coachingiem. Pomyśl, czy nie zdarza Ci się w życiu działać automatycznie, bezrefleksyjnie?

Wkładasz swój wysiłek w realizacje zadań, nie wiedząc nawet, że możesz je wykonać w inny, bardziej efektywny i skuteczny sposób. Dzięki coachingowi możesz świadomie przyjrzeć się temu co robisz – jak żyjesz, jak pracujesz oraz w jaki sposób jako menadżer IT – funkcjonujesz w pracy.

Gdybym miał porównać coaching do chodzenia po górach powiedziałbym, że jest to zatrzymanie się w trakcie wędrówki, skontrolowanie swojego położenia na mapie i posilenie się przed dalszą drogą. W takim momencie patrzysz, gdzie jesteś oraz oceniasz zawartość swojego ekwipunku. Wówczas podejmujesz decyzję, którą spośród dróg – łagodną i okrężną czy wymagającą i na skróty – wybrać, aby dojść do docelowego miejsca Twojej podróży. Kiedy już to zrobisz – pełen energii z poczuciem celu i wiarą zarzucasz plecak i idziesz dalej.

Sesja coachingowa jest dla mnie przystankiem na szlaku. Mam okazję do popatrzenia bardziej obiektywnie, trzezwym okiem na to co i w jaki sposób robię oraz dokąd mnie to prowadzi.

Mogę ocenić to co aktualnie jest tu i teraz, zastanowić się co właściwie chcę zmienić oraz zaplanować działania, dzięki którym chcenie zamienię w czyn. Po sesji ruszam na szlak – wdrażam w życie plan działań i za pewien czas znowu zrobię kolejny przystanek.

Zapraszam Cię do spróbowania i przekonania się czym sesja coachingowa będzie dla Ciebie.

 
Dla kogo jest ta oferta?
Oferuję coaching dla menedzerów IT - szefów zespołów lub kierowników projektów, a także całych zespołów projektowych. Więcej
Efekty coachingu
Efekty coachingu są różne w zależności od celu jaki stawia sobie klient. Przykładowo mogą być to zmiana nawyków, poprawienie lub zmiana relacji z zespołem i wewnątrz zespołu, zwiększenie motywacji do pracy. Więcej
Jak zacząć?
Nic prostszego. Skontaktuj się ze mną wysyłając email lub dzwoniąc. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci podjąć decyzję o współpracy. Więcej